Sponsoriem

Ikgadējā akcija Muzeju nakts ir bezmaksas pasākums un tādēļ vērtējama kā sava veida dāvana visiem Latvijas iedzīvotājiem – gan tiem, kas muzejus apmeklē regulāri, gan tiem, kas tikai šajā naktī ieklīst muzejā un nejauši saskaras ar mūsu kultūras mantojumu. Par to, ka cilvēkiem ir nepieciešama demokrātiska saskare ar kultūras bagātībām, liecina Muzeju nakts popularitāte un pozitīvās atsauksmes par akciju masu saziņas līdzekļos. Katrs muzejs veido savu īpašo nakts programmu, bet akcijas kopējo organizāciju nodrošina Kultūras ministrija un biedrība„ Starptautiskās muzeju padomes Latvijas Nacionālā komiteja”(ICOM Latvija).

Muzeju nakts veiksmes stāstu kopā ar muzejiem veidojuši arī mūsu draugi un labdari. Akcijas organizācijā ar savu finansiālo artavu iepriekšējos gados piedalījušies: grāmatu apgāds „Zvaigzne ABC”, grāmatu veikals „Globuss”, karšu izdevniecība „Jāņa sēta”, biedrība „Berga Bazārs”, valodu skola „Skrivanek Baltic” un fotoskola  „FotoAkadēmija”.

Pateicoties mūsu partneru atbalstam, bija iespējams muzejiem savās programmās izmantot autoru darbus, apmeklētājiem saņemt pietiekamu informāciju par Muzeju nakts norisēm visā Latvijā un izmantot speciālos autobusu reisus uz attālākajiem Rīgas muzejiem. 

Arī šogad gaidām ieinteresētus palīgus Muzeju nakts organizēšanai. Būsim pateicīgi par Jūsu atsaucību un jelkādu atbalstu šā nozīmīgā pasākuma nodrošināšanai. Atbalstot Muzeju nakti, Jūsu uzņēmuma nosaukums tiks minēts visos ar pasākuma publicitāti saistītajos materiālos.