Latgale

BALVU NOVADS

Balvu Novada muzejam-30, Starp Tālavu un Pietālavu
BALVU NOVADA MUZEJS
Brīvības iela 46, Balvi, Balvu novads
T. 64521430; www.muzejs.balvi.lv

19.00    Skatāma Sandras Krastiņas personālizstāde „Es nezinu, ko es nezinu. Abrene” un muzeja ekspozīcijas.
20.00    „Brīvības cīņu dalībnieks – stiprinieks Jānis Pilmanis” – atmiņu burtnīcas atvēršanas svētki.
22.00    Tautas muzikanta Aiņa Šaicāna dziesmu koncerts.

BALTINAVAS NOVADS

Tālavas taurētājs
BALTINAVAS NOVADA MUZEJS
Tilžas iela 7, Baltinava, Baltinavas novads
T. 29341738

20.00    Muzeju nakts un Anneles Slišānes izstādes atklāšana.
20.30–24.00    Muzeja ekspozīciju un vēstures arhīva iepazīšana.
20.30–22.00    Iespēja piedalīties Muzeju nakts grīdceliņa aušanā.
21.00–23.00    Filmu „Lidija” un „Dziesmu vara” demonstrēšana.
21.00–22.00    Dažādas radošās aktivitātes un meistardarbnīcas.

DAUGAVPILS

Taurētājs nomodā
DAUGAVPILS CIETOKŠŅA KULTŪRAS UN INFORMĀCIJAS CENTRS
Nikolaja iela 5, Daugavpils
T. 65424043, 28686331

18.30–19.00    Deju biedrības „Dinaburg 1812” seno deju priekšnesums (Nikolaja vārtu priekšā).
19.00–23.00    Fotoizstāde veltīta Latvijas armijas 100-gadei „4 Zemgales divīzija Daugavpils cietoksnī (1920-1940)” un mākslinieku stūrītis (Daugavpils cietokšņa 6. kontrgardes kaponieris).
19.00–24.00    Park Hotel Latgola restorāns vēsturiskās provianta magazīnas ēkas 2. stāvā (par maksu) un Sofijas Šabuņevičas mākslas darbu izstāde (Nikolaja iela 9).
„Stilizētu vēsturisko tērpu izstāde Dinaburg 1812” Nikolaja vārtu labās puses sāntelpā (ieeja par ziedojumiem) (Biedrība „Atmiņu lāde”, Nikolaja iela 3).
19.00–20.30 un 21.00–22.30    Ekskursijas latviešu valodā pa apvienoto maršrutu „Cietokšņa aizstāvja un izlūka taka”.
19.30–21.00 un 21.30–23.00    Ekskursijas krievu valodā pa apvienoto maršrutu „Cietokšņa aizstāvja un izlūka taka”.
20.00–21.00    Muzeju nakts koncerts (Aiz Nikolaja vārtiem, Daugavpils cietokšņa 1. krasta lunete).
20.00–22.00    Daugavpils cietokšņa dabas iepazīšana aizsarggrāvī, ultraskaņas sonora izmēģināšana, iejušanās sikspārņa ādā, stāsti par cietokšņa aizsarggrāvja un vaļņa iemītniekiem.
„Ultraskaņas taurētājs”
(Daugavpils sikspārņu centrs, Nikolaja vārti, Nikolaja iela 3, organizē biedrība „Sikspārņi”).
18.00–23.00    Darbosies informatīvā telts pie Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra, Nikolaja ielā 5, kurā varēs iegūt informāciju par visiem pasākumiem un to atrašanās vietām, kā arī saņemt cietokšņa karti!


Atvērto durvju DIENA un Muzeju NAKTS Saules skolā
DAUGAVPILS DIZAINA UN MĀKSLAS VIDUSSKOLA "SAULES SKOLA"
Saules iela 6/8, Daugavpils
T. 654 24576, 20217482; www.saules.lv

12.00–18.00    Atvērto Durvju DIENA - visiem interesantiem ir iespēja iepazīties ar skolas izglītības programmām, telpām, izstādēm.
Radošās darbnīcas septiņās izglītības programmās.
18.00–23.00    Muzeju NAKTS Saules skolā.
Ekskursijas, izstāžu apmeklējums.
22.00–22.30    Modes priekšnesums un ansambļa AKVARELIS koncerts „KOPĀ BŪT UN GAVILĒT!”


Mirdz lāpu sarkanā uguns
DAUGAVPILS MĀLA MĀKSLAS CENTRS
18.novembra iela 8, Daugavpils
T. 65425302

19.00–23.00    Izstādes apskate.
Daugavpils Māla mākslas centra meistaru darbnīcas apskate.
TLMS „Latgale ” amata demonstrējumi.


Nakts pelēkus palagus klāj
DAUGAVPILS MARKA ROTKO MĀKSLAS CENTRS
Mihaila iela 3, Daugavpils
T. 654 30250; www.rothkocenter.com

19.00–00.00    Miers un spriedze Latgales reģiona mākslā.
Sapņi un realitāte Fīnas grafikas darbnīcas grupas izstādē.
Ekspresijas Maijas Bērziņas personālizstādē „Man patīk”.
Sajūtu instalācijas un multimediju projekcijas (mākslas, skaņas, gaismas un sajūtu simbioze).
19.00–22.00    Nezināmais laikmetīgās keramikas izstādē „Gaisā!” (Latvijas Laikmetīgās keramikas centrs, Hospitāļu iela 8)
19.00–00.00    Digitālā ekspozīcija „Marks Rotko. Dzīve un māksla” ar Marka Rotko oriģināldarbiem.*
*ieeja par maksu


Mani Latvijas stāsti
DAUGAVPILS MEDICĪNAS KOLEDŽA
Varšavas iela 26A, Daugavpils
T. 65437943, 29396642

18.00–22.00    Ekspozīciju „Mani Latvijas stāsti” un „Medicīnas vēstures ekspozīcija” apskate un aktivitātes pieaugušajiem un bērniem.


Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods
DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJS
Rīgas iela 8, Daugavpils
T. 65424155, 20203713; www.dnmm.lv

19.00–23.00    Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate.
19.00–21.00    Radošā darbnīca „Tālavas pasakas” (Rīgas iela 8).
19.00–22.45    „Seno amatu pagalmiņš”:
-Loka šaušana un cirvju mēšana.
-Latgales tradicionālie ēdieni.*
-Latgales amatnieku tirdziņš.*
-Latgales arheoloģisko tērpu paraugdemonstrējumi.
(Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalms, Ieeja no Muzeja ielas puses).
19.00–22.45    Muzeju nakts koncerts „Tālavas taurētāja stāstu motīvi”.
Piedalās:
-S.Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas koris.
-S.Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas audzēkņi.
-Tautas deju koltekīvi „Laismeņa” un „Daugaveņa”.
-„Ludzas amatnieki”.
-Juris Ostrovskis (Dvinskas muzikanti).
(Skatuves izvietojums Muzeja ielā).
23.00–00.00    Muzeja nakts noslēgums: krāšņais šovs – Muzikālā mākslas performance „ZIEDU DUETS”.
(Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs, Rīgas iela 8).
*par maksu


Skaņa pār pilsētu
DAUGAVPILS SKROŠU RŪPNĪCA
Varšavas iela 28, Daugavpils
T. 27766655; www.dsr.lv

18.00–22.00    Instalācija tornī „Augstākais Tālavas Taurētājs”
Atvērts vēsturiskais skrošu apstrādes cehs un ekspozīcija.
Aktiviātes un spēles iekšpagalmā.


Sinagoga - ebreju tautas zelts un gods
Muzejs „Ebreji Daugavpilī un Latgalē”
Cietokšņa 38, Daugavpils
T. 29548760

20.00–21.20
21.30–22.50
23.00–00.15

Stāsts: „Sinagoga – ebreju tautas zelts un gods” (Toras tīstoklis. Kā notiek dievkalpojums. Ebreju tradīcijas, svētki, ēdieni, reliģiskie piederumi). Izstādes „Izcilie Daugavpils ebreji”, „Izcilie Latgales ebreji”, „B. Ginzburgs – tēju karalis”.
Iepazīšanās ar muzeja ekspozīciju. Cienāšana ar macu.


Dzied vīri tam slavas dziesmas, raud žēli meitenes
ŠMAKOVKAS MUZEJS
Rīgas iela 22A (ieeja no Vienības laukuma), Daugavpils
T. 25666201, 65422818; www.smakova.lv

18.00–18.30
18.40–19.10
19.20–19.50
20.00–20.30
20.30.–20.50 
   Taurētāja priekšnesums.
21.00–21.30
21.40–22.10
22.20–22.50

Ekskursijas kopā ar muzeja gidiem latviešu un krievu valodā (vienlaikus 2 grupas, grupā ne vairāk par 50 personām).
Pasākumā laikā notiks viktorīna starp ekskursiju dalībniekiem.

DAUGAVPILS NOVADS

Muzeju nakts 2019
NAUJENES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJS
Skolas iela 1, Naujene, Naujenes pagasts, Daugavpils novads
T. 65471321; www.naujenesmuzejs.lv

15.00–24.00    Bezmaksas muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate.
15.00–16.00    Izstāžu „Naujenes pagasta vēsture”, „Šūsim pašas”, „Vecticībnieku ikdienas dzīve un kultūra 20. gs. Latgalē” un spoguļu izstādes no muzeja krājuma atklāšana, piedaloties Naujenes kultūras centra slāvu tradīciju ansamblim „Radenie”, folkloras kopai „Rūžeņa”, bērnu vokālajam ansamblim „Odziņas”, senioru vokālajam ansamblim „Dzeipurs”.
16.00–16.15    Izstādes „Senās amatu prasmes fotogrāfijās” atklāšana, piedaloties Naujenes kultūras centra vidējās paaudzes tautas deju kolektīvam „Dveina”.
17.00–18.00    Radošās aktivitātes ar Naujenes kultūras centra folkloras kopu „Rūžeņa” etnogrāfijas ekspozīcijā. Cienasta pagatavošana saimes galdam.
18.30–19.00    Rotaļas pie ugunskura ar folkloras kopu „Rūžeņa”.
19.00    Cienasts pie saimes galda.
16.30–19.00    Naujenes kultūras centra un muzeja radošās darbnīcas muzejā un muzeja teritorijā (māla gliemežu veidošana, darbošanās ar šenila kociņiem, lupatu lellīšu darbnīca).


Muzeju nakts 2019
NAUJENES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJA ESKSPOZĪCIJA “SLUTIŠĶU VECTICĪBNIEKU SĒTA”
Slutišķi, Naujenes pagasts, Daugavpils novads
T. 65471321; www.naujenesmuzejs.lv

16.00    Izstāžu „Koka arhitektūra Naujenes pagastā” un „Galdnieka darbarīki muzeja krājumā” atklāšana.
16.00–21.00    „Slutišķu vecticībnieku lauku sētas” apmeklējums.


Katoļu garīdznieki – tautas modinātāji
SKRINDU DZIMTAS MUZEJS
Vabole, Vaboles pagasts, Daugavpils novads
T. 26420547; www.skrindumuzejs.lv

16.00    Ieskats Līksnas draudzes prāvestu darbībā.
Draudzes prāvesti - latgaliskās apziņas un izglītības veicinātāji cauri gadsimtiem. Tikšanās ar Līksnas un Kalupes draudžu esošiem un bijušiem priesteriem.
17.30    Mākslinieka, novadnieka Jāņa Svenča dzejas grāmatas „Gadu ritumā” atvēršanas prezentācija.
19.00–01.00    Izstāžu un ekspozīcijas apskats muzejā.
Videoierakstu demonstrējumi no muzeja krājuma.

KRĀSLAVAS NOVADS

Tēvzemes sardzē
KRĀSLAVAS VĒSTURES UN MĀKSLAS MUZEJS
Pils iela 8, Krāslava, Krāslavas novads
T. 65623586; www.kraslavaspils.lv

19.00    „Muzeju nakts” pasākuma atklāšana.
19.00–24.00    Muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate.
19.00–19.15    „Tālavas taurētāja” uzruna.
19.15–19.25    Krāslavas folkloras kopas uzstāšanās.
19.30–20.00    Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Kinoloģijas nodaļas kinologu paraugdemonstrējumi.
20.00–20.30    Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālās struktūrvienības audzēkņu apģērbu kolekcijas demonstrēšana.
19.00–21.00    
Krāslavas Bērnu un jauniešu interešu centra radošās darbnīcas.
Krāslavas Mākslas skolas grafikas radošā darbnīca.
„Tālavas taurētājs” – vēstures notikumu rekonstrukcijas ainas biedrības „Volūdzeite” izpildījumā.
Izjādes ar zirgiem piedāvā zirgu sēta „Klajumi”.*
Z/S „Guntiņi” dzīvās dabas stūrītis.
Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālās struktūrvienības audzēkņu radošo darbu prezentācija.
Dokumentālā filma „Sargāj’ savu tēvu zemi” (rež. D. Slavinska, 2018).
Kulināros izstrādājumus piedāvā SIA „LEKON”.*
*par maksu

LĪVĀNU NOVADS

„Mans zelts ir mana tauta,
Mans gods ir viņas gods!”

Latgales mākslas un amatniecības centrs
Domes iela 1, Līvāni, Līvānu novads
T. 65381855, 28603333; www.livanustikls.lv

19.00–00.00    Plašāks ieskats dzejolī „Tālavas Taurētājs”.
Seno mūzikas instrumentu skaņas un to darināšana.
Muzeja ekspozīciju apskate.
Animācijas filmas „Tālavas Taurētājs” demonstrācija.
Mūsdienu tēvijas sargi – zemessargi un viņu prasmju demonstrējumi.
Radošā darbnīca.

LUDZAS NOVADS

Par Latgali dzied mana sirds
LUDZAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJS
J. Kuļņeva iela 2, Ludza, Ludzas novads
T. 65723931; www.ludzasmuzejs.lv

19.00–20.00    Salnavas amatierteātra izrāde.
20.00–21.00    Latgales patriotam, aktīvam sabiedriskajam darbiniekam Antonam Kūkojam veltītas izstādes atklāšana.
21.00–22.00    Muzikāls priekšnesums.
21.00–23.00    Radošā darbnīca.

PREIĻU NOVADS

Mans gods ir mana tauta
PREIĻU VĒSTURES UN LIETIŠĶĀS MĀKSLAS MUZEJS
Raiņa bulvāris 28, Preiļi, Preiļu novads
T. 65322731; www.preili.lv

Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Raiņa bulvāris 28.
19.00–01.00    Atvērtas izstādes un ekspozīcijas:
„Muzeja stāsti Latvijai”.
J. Pīgožņa v.n. plenēru darbu izstāde „Mana Latgale”.
20.00    Muzeju nakts atklāšana ar taurētāju.
Muzeja varoņstāsti ekspozīcijā „Muzeja stāsti Latvijai”.
21.00    Rokdarbnieču tikšanās pasākumā “Rakstītāja man māsiņ…”
J. Pīgožņa v.n. plenēru darbu izstādes no muzeja kolekcijas prezentācija.

Preiļu 1. pamatskolas muzejs, Daugavpils iela 34:
19.00–01.00
    Atvērtas izstādes un ekspozīcijas:
„Latvija neatkarības kara laikā 1918-1921.”
„Jāzeps Baško – gaisa fūrmanis.”

P. Čerņavska keramikas māja, Talsu iela 21.
19.00–01.00
    Atvērta ekspozīcija „Mūžs virpas apļots”.
19.00    „Mūžs Latgalei”. Piemiņas plāksnes mākslas zinātniecei Veronikai Kučinskai atklāšana.

Preiļu muižas kapela, Raiņa bulvāris 23.
22.00 
   Koncerts „…par tevi, Tēvu zeme”. Piedalās folkloras kopa „Turki” un Irēna Kjarkuža.

Atklātā krātuve, A. Paulāna iela 4.
23.00 
   Aktivitātes “Karavīra līgaviņa visu nakti negulēja”.
24.00    Prezentācija „Karavīru laiks” no muzeja fotomateriālu kolekcijas.
Tradicionālā muzeju nakts zupa. Lauku virtuvi nodrošina 35. Zemessardzes kājinieku bataljona štābs.


Mans gods ir mana tauta
PREIĻU GALVENĀ BIBLIOTĒKA
Kārsavas iela 4, Preiļi, Preiļu novads

20.00    Radošās darbnīcas, dzejoļu puzles likšana, J. Streiča filmu citātu atpazīšana, citātu vācelīte.
21.00    Nakts lasījumi ar personību.
Mini diskotēka pašiem mazākajiem.
23.00    Muzikāls Muzeju nakts pasākuma noslēgums.


Jasmuižas nakts noskaņas
RAIŅA MUZEJS „JASMUIŽA”
Aizkalnes pagasts, Preiļu novads
T. 65329313, 29427554; www.aspazijarainis.lv

19.00    Mūzikas noskaņas.
19.30    Teātra noskaņas. Gaigalavas amatierteātra izrāde.
21.00–22.00    Gaismas un krāsu noskaņas. Radošās darbnīcas.
21.00–24.00    Muzeja noskaņas. Ekspozīciju un izstāžu apskate.

RĒZEKNE

Robežlīnijas
LATGALES KULTŪRVĒSTURES MUZEJS
Atbrīvošanas aleja 102, Rēzekne
T. 64622464; www.rezekne.lv

19.00    „Muzeju nakts 2019” atklāšana.
19.10    Valsts robežsardzes kora uzstāšanās (laukumā pie muzeja).
19.30–20.00 un 20.30–21.00    Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kinologu ar dienesta suņiem paraugdemonstrējumi (laukumā pie muzeja).
19.30–01.00    Muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate:
Pirmā Latgales kongresa simtgadei veltīta izstāde „Pāri slieksnim”.
Latgales keramikas ekspozīcija „Māla un uguns pārvērtību radīts brīnums”.
vēstures ekspozīcija „Rēzekne laikmetu griežos”.
Vārkavas vidusskolas audzēkņu fotogrāfiju izstāde „Pastkastes stāsts”.
TLMS „Dzīpariņa” – 40. jubilejas izstāde „Satikšanās”.
LMA LF studentu un pasniedzēju darbu izstāde „Dzīres”.
19.30–22.00    Ieskatīšanās jaunajā I. Atpiles-Juganes bērnu dzejas grāmatā „Lobuo un nalobuo”.
Latgales Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studentu mākslas performance izstādē „Dzīres”.
19.30–22.00    Loka šaušana ģimenēm ar bērniem „Spindz bultas”.
19.30–00.00
Radošās darbnīcas, paraugdemonstrējumi un spēles:
„Iepazīsti Valsts Robežsardzi un Valsts Robežsardzes koledžu” video filmu demonstrēšana u.c.
Valsts Robežsardzes koledžas aktivitātes: ekipējuma, tehnisko un speciālo līdzekļu, ieroču apskate un paraugdemonstrējumi, personas sejas identifikācija, spēka pārbaudes aktivitātes.
Viktorīna „Laikmetu vertikāle-brīvība”.
Spēles un aktivitātes visai ģimenei: lielākā pildspalva Latvijā, virtuālā spēle „Māla pārvērtības”, „Dzintripītis” u.c.
21.00–01.00    Muzeju nakts dejas kopā ar A. Lipski.
19.00–01.00    SIA „TOP KOŅČAS” pankūkas, SIA “Skrīveru saldumi” (laukumā pie muzeja).
*Par maksu

Lōča muzeju nakts
Vladislava Lōča Latgaļu rakstniecības muzejs
Krāslavas iela 4b, Rēzekne
T. 26667368, 29415999

19.00–01.00    Vladislava  Loča cīņa par Latgales kultūras mantojuma saglabāšanu  trimdā – petīcijas  un protesti pret padomju režīma postošajām darbībām Latvijā.


RĒZEKNES NOVADS

Ceļš sākas no mājām
FRANČA TRASUNA MUZEJS „KOLNASĀTA”
Kalna iela 3, Sakstagals, Sakstagala pagasts, Rēzeknes novads
T. 64640594, 28676917

18.00–24.00    Muzeja teritorijas, pamatekspozīcijas, Latgales keramiķu darbu izstādes apskate.
18.00 – ...    Radošās darbnīcas un aktivitātes.
20.00–21.30    Koncertprogramma – pagasta un novada pašdarbnieku kolektīvu priekšnesumi koncertstāstā par sava laika un novada Tālavas taurētāja – F.Trasuna – ceļu pasaulē.

RIEBIŅU NOVADS

Tik un tā es eju savu senču pēdās  (R. Mūks.)
ROBERTA MŪKA MUZEJS GALĒNOS
Skolas iela 11c, Galēni, Riebiņu novads
T. 26822989; www.riebini.lv

20.00–21.00    Visu mākslu māksla ir dzīvot starp „jā” un „nē”, starp „ir” un „nav” (R. Mūks.)
-Varoņstāsts par R. Mūka dzīvi, attieksmi pret dzimto zemi Latviju, darbošanos tās labā.
-Viktorīnas, konkursi, radoši uzdevumi.
21.00–22.00    Lai vienoti sirdīs mēs, jauni un veci,
Par Latviju stāvam tik lepni kā klints! (K. Alberts.)
-Zemessardze kā tautas aizsardzības struktūra.
-Tikšanās ar Galēnu pagasta zemessargiem.
22.00–24.00    Dziesma – spēka avots.
-Tikšanās ar Oskaru Bērziņu un kapelu „Augusti”
-Varoņstāstu konkursa labāko darbu lasīšana, autoru apbalvošana.
20.00–01.00    Iepazīšanās ar ekspozīcijām un muzeja krājumu (Roberta Mūka vēstulēm, dokumentiem, fotogrāfijām).

VARAKĻĀNU NOVADS

Tautas varoņi Varakļānu novadā
VARAKĻĀNU NOVADA MUZEJS
Pils iela 29, Varakļāni, Varakļānu novads
T. 64866164; www.varaklani.lv

19.00–20.00    Zemessargu bataljona paraugdemonstrējumi, stāsti par kaujas ieročiem, to izjaukšana un salikšana.
20.00–20.30    Izstāde „Par brīvu Latviju”.
21.00    Vakarēšana „Uz ežiņas galvu liku, Sargāt savu tēvu zemi”. Tematiskas pārrunas ar zemessargiem, uzaicinātajiem varoņiem, dzejnieku radošo kopu „Atļaujies ienākt” u.c. apmeklētājiem vienojoties kopīgās dziesmās ar Varakļānu kultūras nama sieviešu kori „Dzelvērte”.
21.00–01.00    Brīvs muzeja apmeklējums.

VĀRKAVAS NOVADS

Varoņi mums līdzās
VĀRKAVAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJS
Kovaļevsku iela 4, Vārkava, Vārkavas pagasts, Vārkavas novads
T. 27059046; www.varkava.lv

19.00    Pasākums bērniem Klēts muzeja telpās. „Mans varonis”.
20.00    Vārkavas novada gleznotāju darbu izstāde un meistarklase par tēmu - „Varonība”, tikšanās ar māksliniekiem.
Skolēnu aprakstu „Varoņi, kas man ir līdzās” lasīšana. Tikšanās ar Tautas frontes dalībniekiem.
22.00    Koncerts ar vietējiem māksliniekiem un muzeju nakts zupas gatavošana un cienāšanās.
23.30    Filmas demonstrēšana.

VIĻAKAS NOVADS

Katram laikmetam savi varoņi
VIĻAKAS NOVADA MUZEJS
Balvu iela 13, Viļaka, Viļakas novads
T. 28386859; www.vilaka.lv

19.00–19.40    Viļakas novada pašdarbnieku koncerts „No tautas gara smelties drosmi”.
20.00–21.00    Dziesmas kopā ar Medņevas etnogrāfisko ansambli un fokloras kopu Atzele.
20.30    Spēka putras baudīšana.
19.30–23.00    Muzeja ekspozīciju apskate un aktivitātes bērniem un jauniešiem.

APGĀDA ZVAIGZNE ABC GRĀMATNĪCAS

Cenu pārsteigums Muzeju nakts laikā
APGĀDA ZVAIGZNE ABC GRĀMATNĪCAS
18.00-24.00

K. Barona iela 43A, Ludza
65725015; www.zvaigzne.lv

Tirgus laukums 4, Preiļi
65322148; www.zvaigzne.lv

Atbrīvošanas aleja 119, Rēzekne
64605659; www.zvaigzne.lv

Brīvības iela 57, t/c 2. stāvā, Balvi
64 520 292; www.zvaigzne.lv